fbpx
O nas

Przed podatkami Nie uciekniesz, ale na pewno uda nam się wspólnie opracować najlepsze, korzystne rozwiązanie! Nie zwlekaj!

Furmanek

Podatki to jedna z tych rzeczy, które są w naszym życiu pewne, a do tego… niełatwe. Jeśli masz wątpliwości, jak poradzić sobie z podatkami, jeśli szukasz wsparcia w tym zakresie, pomożemy Ci! Skontaktuj się z nami i opisz swoją sytuację, a z pewnością wspólnie opracujemy strategię i rozwiązania najlepsze dla Ciebie i Twojego biznesu!

Biuro rachunkowe Furmanek – co możemy dla Ciebie zrobić?
Biuro rachunkowe Furmanek założyliśmy po to, by wspierać każdego, kto potrzebuje wsparcia w zakresie usług rachunkowo-księgowych. Zależy nam na tym, by każdy z naszych klientów mógł skupić się na rozwijaniu swojego biznesu i osiągnięciu rozwoju gospodarczego. My zajmiemy się resztą – prowadzeniem ksiąg rachunkowych, księgowością, rozliczeniami PIT i dotacji unijnych czy zwrotami podatków. To jednak nie wszystko – oferta biura rachunkowego Furmanek jest znacznie szersza.

Wspieramy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże firmy handlowe.

Oszczędności
Pełna odpowiedzialność materialna

Pełna
odpowiedzialność
materialna

Pełna odpowiedzialność materialna

Wieloletnie
doświadczenie

Pełna odpowiedzialność materialna

Rzetelność
i terminowość

Pełna odpowiedzialność materialna

Raportowanie
do klienta

Oszczędności

Kim jesteśmy i jakie jest nasze doświadczenie?

Nasze szeregi zasilają specjaliści, którzy nie tylko znają się na prawie pracy, podatkach czy księgowości, ale są też pasjonatami swojej pracy. Trzymamy rękę na pulsie i błyskawicznie reagujemy na wszelkie zmiany w ustawodawstwie i obowiązujących przepisach. Dzięki temu nie musisz się martwić, że przeczysz ważną aktualizację zasad czy nowe rozporządzenie.

Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy przez lata działalności, budując jednocześnie zaufanie naszych klientów. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, a klienci powierzają nam zarówno swoje finanse, jak i firmowe tajemnice – wiedzą, że mogą nam zaufać. Ty też możesz, dlatego, jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie księgowo-rachunkowym, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy!